Nasz zespół

Bożena Anioł
Dyrektor Zarządzający

Rozumiem biznes + Audyt płacowy + Standard równości płac w organizacjach + Projekty wyrównywania szans + Rekruterka kobiet + Obywatelka świata, kobieta niezależna i waleczna

Łukasz Mordasewicz
Menedżer ds. IT i Analiz / Tech Recruiter

IT, sourcing, analizy, grafika, RODO itp.

Asenata Mordasewicz
Konsultant

Poszukuję 'wspólnego mianownika' zarówno dla firm, jak i dla kandydatów. Moja specjalizacja to motoryzacja i automatyka.

Kim jesteśmy?

00
Doświadczenie w latach
0000
Projekty rekrutacyjne i doradcze
000
Liczba Klientów w latach 1997-2019
00000
Baza kandydatów

Od 23 lat systematycznie i krytycznie rozważamy problemy i idee w obszarach: rynek pracy, pracodawca, pracownik.

Zrozumieliśmy, że kluczem do wszystkiego jest sam człowiek. W nim zawiera się cały potencjał tworzenia i niszczenia. Dlatego – polecamy ludzi.

Co to znaczy, że polecamy ludzi? Wszystko to, co nabyte w zakresie wiedzy, doświadczenia i umiejętności, naszym zdaniem ma drugorzędne znaczenie jeśli chodzi o wyniki pracy. Najczęściej to nie praca jest skomplikowana, tylko nasz sposób myślenia o niej.

Komplikowanie opisu stanowiska pracy poprzez mnożenie wymogów, które trzeba spełnić, to bardziej sposób na to, jak utrudnić sobie rekrutację, niż odpowiedź na pytanie: "Kogo ja tak naprawdę potrzebuję?" Dlatego staramy się pracować w innym duchu. I z tego powodu dla nas ważniejsze jest to, kim jesteś od tego, czym się stałeś.

Wciąż dużo nauki przed nami. Tym niemniej jesteśmy zdeterminowani, aby podążać tą drogą i sięgać poza (ponad) CV i to, co zwyczajowo jest w nim umieszczane.

W samych CV bowiem nie ma ludzi - są jedynie profile.