Chciałabym przekazać moje uznanie dla wysokiego profesjonalizmu reprezentowanej przez Panią agencji i podziękować za przyjazną i ciepłą atmosferę podczas kilkustopniowego procesu rekrutacji.

kandydat na stanowisko: Dyrektor Finansowy Grupy

 

(...) nie jest to z mojej strony czysta grzeczność, ale jesteście Państwo jako firma - w mojej pierwszej 2-ce firm HR (...) pozostał mi w pamięci Państwa profesjonalizm i życzliwość.

opinia z forum Goldenline


Piszę do Państwa ponieważ wiele moich kolegów znalazło dobrą pracę dzięki Państwa pomocy.

kandydat aplikujący do bazy danych Horyzont


Chciałbym sobie i Panu życzyć na drodze życia takich miłych i owocnych kontaktówjakie doświadczyłem z Pana strony.

zatrudniony kandydat na stanowisko: Serwisant


To prawdziwa rzadkość, żeby ktoś tak sumiennie i skrupulatnie podejmował indywidualne prośby aplikantów. Jestem bardzo, bardzo milo zaskoczony.

kandydat z branży nieruchomości

 

W firmie Horyzont znalazłam pełne zrozumienie, poważne i profesjonalne podejście do mojego problemu a jednocześnie dodatkową pomoc i informacje, które mogę wykorzystać w przyszłości. Życzę sobie i innym takiego poziomu współpracy we wszystkich kontaktach zawodowych.

kandydat korzystający z doradztwa indywidualnego

 

(...) chcę podkreślić Państwa profesjonalizm, widoczny w bardzo dobrej organizacji, miłej atmosferze i ciekawych zadaniach.

(...) jest to dla mnie miłe zaskoczenie, gdyż mimo, że brałem już w takiej formie rekrutacji udział, to niestety nie otrzymałem jeszcze nigdy jej wyników w tak profesjonalnej formie.

Co do mojej charakterystyki zawodowo - osobowościowej, to uważam ją
(a także moja żona) za bardzo trafioną. Budzi to mój podziw i wywołuje uznanie dla Państwa kompetencji. Na pewno wykorzystam zawarte w tej opinii zalecenia.

uczestnik sesji Assessment Center na stanowisko: Dyrektor Produkcji