Zostaw swoje CV
Wypełnij tylko 5 pól

Kiedy rozpoczynamy projekt rekrutacyjny
w pierwszej kolejności sięgamy do Kandydatów z naszej bazy.

Zostaw swoje CV

Przyjazne aplikowanie

Nie potrzebujemy wiele danych poza samym CV. Aplikowanie do naszej bazy zajmuje mniej niż minutę.

Zgodność z RODO

Przetwarzane dane są zgode z procerurami RODO. Nie są i nie będą używane dla celów marketingowych oraz nie trafią bez twojej zgody do firm trzecich.

Bezpieczeństwo danych

Dane osobowe w naszej bazie są chronione przy użyciu efektywnych zabezpieczeń. Dostęp do nich mają tylko wybrani i przeszkoleni pracownicy.

Co kandydaci myślą o nas?

Wygrywając proces rekrutacji (...) dokonałem rewolucji w mojej karierze zmieniając zarówno branżę jak też obszar specjalizacji zawodowej. To był przełomowy moment i słuszna decyzja (...). Mogę to powiedzieć z pełnym zdecydowaniem, gdyż wciąż kontynuuję karierę w branży motoryzacyjnej, pracuję w międzynarodowym koncernie, aktualnie na stanowisku Dyrektora Zakładu Produkcyjnego. Zmiana zainicjowana przez Firmę Horyzont stanowiła więc kamień milowy w moim życiu zawodowym. Z perspektywy czasu nasz kontakt okazał się bezcenny.
Rating: 5 stars
uczestnik procesu rekrutacji
Dyrektor Zakładu
To prawdziwa rzadkość, żeby ktoś tak sumiennie i skrupulatnie podejmował indywidualne prośby aplikantów.
Rating: 5 stars
uczestnik procesu rekrutacji
Specjalista ds. Nieruchomości
(...) nie jest to z mojej strony czysta grzeczność, ale jesteście Państwo jako firma - w mojej pierwszej 2-ce firm HR (...) pozostał mi w pamięci Państwa profesjonalizm i życzliwość.
Rating: 5 stars
opinia z forum Goldenline
Powiem tak, miałam już kontakt z kilkoma agencjami pośrednictwa pracy, ale Państwa firma i Pani rzetelność pozwala mi stwierdzić, że są Państwo najlepszą agencją na Śląsku. Przede wszystkim mam wrażenie, że bardzo starają się Państwo pomóc w rzeczywistym znalezieniu zatrudnienia poszukującym pracę/pracodawcom, a nie są to tylko puste ogłoszenia mające na celu zebranie danych osobowych. Jestem bardzo wdzięczna za kontakt i ogromną pomoc.
Rating: 5 stars
uczestnik procesu rekrutacji
Pracownik Działu Obsługi Klienta
Chciałbym sobie i Panu życzyć na drodze życia takich miłych i owocnych kontaktów jakie doświadczyłem z Pana strony.
Rating: 5 stars
uczestnik procesu rekrutacji
Serwisant
Chciałabym przekazać moje uznanie dla wysokiego profesjonalizmu reprezentowanej przez Panią agencji i podziękować za przyjazną i ciepłą atmosferę podczas kilkustopniowego procesu rekrutacji.
Rating: 5 stars
uczestnik procesu rekrutacji
Dyrektor Finansowy Grupy