Szef Produkcji

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: okolice Gliwic

Naszym klientem (docelowym Pracodawcą kandydata) jest firma z okolic Gliwic, z kapitałem europejskim.

Główne zadania:
  • kierowanie produkcją (przetwórstwo tworzyw sztucznych, wtryskarki),
  • nadzór na konfekcjonowaniem oraz magazynem,
  • zapewnienie stabilności i produktywności,
  • budowanie dobrej atmosfery pracy.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z wtryskarkami,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w procesie ciągłego doskonalenia produkcji,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B.
Nasz Klient oferuje:
  • naprawdę stabilne miejsce pracy,
  • pracę w europejskiej kulturze,
  • fajną atmosferę,
  • możliwości wzrost i rozwoju,
  • samochód służbowy,
  • inne.

Dodatkowe informacje: Bartosz Nestorowicz (tel. 603 179 463)

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Kierownik Działu Personalnego
Zobacz kolejny
Główny Księgowy / Główna Księgowa