Specjalista ds eksportu

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Gliwice

Naszym Klientem jest firma produkcyjna i dystrybucyjna z branży FMCG

Zadania:

  • kompleksowa obsługa klientów biznesowych,
  • tłumaczenia tekstów z języka angielskiego,
  • planowanie spotkań, przygotowywanie prezentacji, organizacja podróży służbowych,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie średnie/wyższe,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość MS Office,
  • doświadczenie w pracy z klientem;
  • bardzo dobra organizacja pracy, staranność i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B. z kilkuletnią praktyką.

Klient oferuje:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w ramach stabilnej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • narzędzia do wykonywania zadań.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Konstruktor Maszyn/Inżynier Projektu
Zobacz kolejny
Kierownik Sekcji Technologicznej