image

O firmie Horyzont

Horyzont Doradztwo Personalne jest firmą działającą na polu szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Oprócz rekrutacji i selekcji pracowników, oferujemy Państwu pomoc w zakresie doradztwa organizacyjno-personalnego.


Byliśmy jedną z pierwszych w kraju firm doradczych w pełni w oparciu o kapitał polski. Realizację projektów rekrutacyjnych rozpoczęliśmy w kwietniu 1997 roku. W późniejszym czasie rozszerzyliśmy naszą działalność o szereg nowych usług doradczych.
 
W roku 2002, wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000. W roku 2010 zrezygnowaliśmy z systemu ISO na korzyść autorskiego systemu jakości 'HRCRM'. Koncentrujemy się na zaspokojeniu potrzeb naszych Klientów, a indywidualne podeście do nich daje im gwarancję, iż współpraca z nami przyniesie korzyści dla każdej ze stron.

Naszą specjalizacją jest dobór kadry inżynierskiej i menedżerskiej i na tym polu osiągnęliśmy największe sukcesy. Dysponujemy ogromną bazą danych inżynierów, menedżerów i innych specjalistów z terenu całej Polski. Dzięki stałej współpracy z zakładami produkcyjnymi oraz produkcyjno-handlowymi poszerzyliśmy rejon działania i na chwilę obecną realizujemy zlecenia rekrutacyjno-selekcyjne na wszelkiego typu stanowiska w obrębie produkcji, finansów, handlu, czy też doradztwa technicznego.

Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

W 19-letniej historii współpracowaliśmy z firmami polskimi oraz zagranicznymi. Wiele z nich to duże, zachodnie koncerny, które po dziś dzień są naszymi stałymi klientami. Zadowolenie naszych klientów upewnia nas, iż wybraliśmy właściwy kierunek działań. W tym zakresie pragniemy podążać jeszcze dalej, nieustannie rozwijając nowe usługi.

 

 

Horyzont wyróżnia wysoka jakość usług i partnerskie podejście. Poczucie wpływu na rzeczywistość przekłada się na nasze duże zaangażowanie oraz dbałość o Klienta i Kandydata. Ciągle doskonalimy naszą organizację, a dobrze funkcjonujący system wspiera wszystkie nasze działania. Tworzymy przyjazną człowiekowi firmę

 

Ciągłe doskonalenie jakości realizowanych przez firmę Horyzont Doradztwo Personalne usług rekrutacyjnych osiągane jest poprzez staranne diagnozowanie potrzeb Klientów (firm oraz kandydatów), stałe podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych oraz działania zgodne z obowiązującym prawem.

 

  • człowiek
  • partnerskie podejście
  • poczucie wpływu
  • wysoka jakość usług
  • Klienci i Kandydaci
  • ciągłe doskonalenie organizacji
  • dobrze funkcjonujący system