Specjalista ds. Obsługi Klienta i Kontraktów – rynek francuski (z doświadczeniem lub bez; praca stacjonarna)

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Katowice

Naszym klientem (docelowym Pracodawcą kandydata) jest firma produkcyjna, wchodząca w skład międzynarodowego koncernu dostawców produktów dla przemysłu.

Zadania:

    • pozyskiwanie zamówień u dotychczasowych oraz nowych klientów,
  • opracowywanie planów sprzedażowych,
  • wsparcie techniczne dla klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego, mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności analityczne, znajomość procesów biznesowych.

Firma oferuje:

  • pakiet szkoleniowy,
  • możliwość rozwoju, awansu,
  • pakiet benefitów do wynagrodzenia.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Główny Księgowy / Główna Księgowa
Zobacz kolejny
SQA Manager