Specjalista ds. Łańcucha Dostaw

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Zabrze

Naszym klientem (docelowym Pracodawcą kandydata) jest producent elementów maszyn i urządzeń oraz konstrukcji stalowych przeznaczonych dla przemysłu.

Główne zadania:
  • współpraca z dostawcami, kooperantami i klientami,
  • tworzenie procesów w łańcuchu dostaw,
  • optymalizacja i rozumienie finansowych wymiarów procesów,
  • negocjowanie warunków zakupów i dostaw.
Wymagania:
  • doświadczenie m.in. 2 lata na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zakupach produkcyjnych,
  • bardzo dobra znajomość Excela,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • analityczne myślenie,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne.
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swoich kompetencji i wiedzy,
  • pakiet ZFŚS, dodatki w postaci karty Multisport.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Zobacz kolejny
Kierownik Wydziału Konstrukcji Maszynowych