Przedstawiciel Handlowy HoReCa

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient, firma będąca częścią międzynarodowej Grupy obecnej w kilkunastu krajach, jedna z największych firm dystrybucyjnych z branży FMCG w Europie poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego HoReCa.

Główne zadania:
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz analiza możliwości rozwoju,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • analiza działań konkurencji, wdrażanie strategii sprzedażowych,
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w HoReCa,
  • umiejętność budowania relacji biznesowych – prowadzenia negocjacji handlowych,
  • umiejętność czytania składów i receptur (mile widziane),
  • komunikatywność, samodzielność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • predyspozycje sprzedażowe.
Nasz Klient oferuje:
  • umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premii dodatkowych oraz prowizji,
  • samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, telefon, tablet),
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • prywatna opieka medyczna Luxmed,
  • karta Multisport, ubezpieczenie grupowe – Compensa.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Automatyk Utrzymania Ruchu (sterowniki PLC)
Zobacz kolejny
Elektryk maszyn pod ziemią