Programista Robotyk

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Naszym klientem – docelowym pracodawcą kandydata – jest firma, która od prawie 20 lat świadczy usługi w zakresie projektowania i programowania systemów sterowania. Firma specjalizuje się
w automatyzacji obiektów przemysłowych począwszy od fazy wykonania projektu, prefabrykacji szaf sterowniczych, aż po uruchomienie na obiekcie, nadzór i serwis. Realizuje projekty głównie dla niemieckich firm z przemysłu motoryzacyjnego, hutniczego, metalowego, maszynowego, ale i innych.

Zadania:

  • programowanie robotów przemysłowych Kuka, Kawasaki, Fanuc, ABB,
  • współudział w projektowaniu systemów robotyki,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej,
  • wdrażanie i uruchamianie systemów u klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (programowanie robotów),
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
  • mile widziana znajomość narzędzi do programowania robotów off-line, programu AutoCAD,
  • gotowości do podróży zagranicznych związanych z realizacją projektów (firma pokrywa koszty przejazdów, zakwaterowania, zgodnie z prawem zapewnia diety),
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole,
  • stabilną pracę w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku (liczącej ok. 40 pracowników),
  • realizację różnorodnych i ciekawych projektów,
  • możliwość poszerzania wiedzy,
  • dobrą atmosferę i przystępnych przełożonych.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Koordynator ds. Software (PLC, SCADA)
Zobacz kolejny
Inżynier Jakości