Operator Wtryskarki

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Zabrze

Naszym klientem (docelowym Pracodawcą kandydata) jest firma produkcyjno-handlowa z Zabrza

Zadania:

  • obsługa wtryskarek w zakresie odbioru wyrobów,
  • obsługa wtryskarek w zakresie sterowania procesem produkcyjnym,
  • wymiana form wtryskowych wraz z uruchomieniem procesu produkcyjnego,
  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów,
  • dbanie o stan techniczny form wtryskowych i pozostałych urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze wtryskarek,
  • doświadczenie w samodzielnej zmianie form,
  • znajomość budowy form i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • samodzielność, sumienność zaangażowanie,
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym,
  • dobra organizacja pracy i samodzielne podejmowanie decyzji na swoim stanowisku pracy.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo,
  • perspektywę wieloletniej współpracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
SQA Manager
Zobacz kolejny
Customer Quality Manager