Koordynator ds. Software (PLC, SCADA)

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Naszym klientem i przyszłym pracodawcą kandydata jest stabilna firma, która od 20 lat świadczy usługi w zakresie projektowania i programowania systemów sterowania. Firma specjalizuje się w automatyzacji obiektów przemysłowych od fazy wykonania projektu, poprzez uruchomienie na obiekcie, nadzór
i późniejsze usługi serwisowe. Klientami firmy są przedsiębiorstwa z różnych branż, w tym motoryzacyjnej, maszynowej, hutniczej. Większość klientów firmy to przedsiębiorstwa z krajów niemieckojęzycznych.

Zadania:

  • nadzór nad realizacją zadań związanych z programowaniem sterowników PLC, systemów HMI oraz SCADA,
  • kontrola jakości oprogramowania,
  • przeprowadzanie testów i odbiorów software’u,
  • udział w uzgodnieniach z klientem dotyczących założeń oprogramowania nadzór nad pracą zespołu programistów,
  • praca głównie w siedzibie firmy (wyjazdy służbowe sporadyczne i kilkudniowe, kilka razy do roku).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • dobra znajomość projektowania systemów sterowania i wizualizacji,
  • duże doświadczenie w programowaniu sterowników PLC i systemów wizualizacji SCADA,
  • kilkuletnie doświadczenia w uruchamianiu systemów automatyki – mile widziane w oparciu o standardy firm z branży motoryzacyjnej,
  • kompetencje kierownicze,
  • prawo jazdy kat.B.

Firma oferuje:

  • pracę w zgranym zespole inżynierskim,
  • możliwość poszerzania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia w zakresie technologii
    i programowania PLC/SCADA,
  • realizację różnorodnych i ambitnych projektów w dziedzinie automatyki,
  • dobrą atmosferę pracy w oparciu o wartości takie jak zaangażowanie, zaufanie i szacunek dla człowieka.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Główny Programista
Zobacz kolejny
Programista Robotyk