Kierownik Sekcji Technologicznej

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Opole

Współpracujemy z firmą, która jest liderem na rynku ogólnoświatowym, specjalizującym się w produkcji materiałów budowlanych. Opolski oddział zatrudnia przeszło 100 osób, jest dobrze zorganizowany, a praca w nim jest uporządkowana. Zakład zapewnia wysokiej jakości warunki pracy i zdecydowanie można go polecić jako stabilne miejsce pracy. Zapewnia godziwe warunki zatrudnienia. Wakat powstał w związku z awansem pracowniczym. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych szczegółami oferty do pozostawiania CV.

Zadania:

  • kontrola procesu pod względem poprawności technologicznej,
  • współpraca w zakresie doskonalenia procesów produkcyjnych,
  • koordynowanie pracy technologa i dwóch laborantów,
  • nadzór nad współpracą w zakresie opracowywania specyfikacji materiałów i receptur technologicznych, testów, instrukcji technologicznych, kart charakterystyki substancji, certyfikatów dla wyrobów,
  • zbieranie danych potrzebnych do przekazania osobom odpowiedzialnym za ochronę środowiska, utrzymania Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem,
  • współpracowanie w zakresie szkolenia personelu.

Wymagania:

  • doświadczenie na samodzielnym lub kierowniczym stanowisku w firmie produkcyjnej, na stanowisku związanym z inżynierią procesu lub pracą w laboratorium,
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana technologia chemiczna, inżynieria środowiska lub kierunek pokrewny),
  • znajomość pakietu Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany język niemiecki.

Firma oferuje:

  • pracę w znanej i cenionej firmie,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • dobrą organizację i atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • dużą dozę samodzielności.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Specjalista ds eksportu
Zobacz kolejny
Główny Programista