Kierownik Działu Personalnego

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Katowice

Naszym klientem (docelowym Pracodawcą kandydata) jest duża spółka przewozowa z Katowic.

Główne zadania:
  • zapewnić nadzór merytoryczny nad działem Kadr i Płac,
  • wesprzeć Zarząd w kreowaniu polityki personalnej (obszar do rozwoju),
  • kierować paroosobowym zespołem.
Wymagania:
  • posiadać doświadczenie w tzw. twardym HR,
  • posiadać predyspozycje i chęci do kierowania zespołem,
  • mile widziane doświadczenie z obszarów miękkiego HR,
  • mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu zmian,
  • mile widziane doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi.
Nasz Klient oferuje:
  • stabilne miejsce pracy,
  • możliwość pracy w dużej ale wymagającej zmian organizacji,
  • sporo wyzwań i problemów do rozwiązania,
  • nie do końca rynkowy poziom wynagrodzenia dla doświadczonego Kierownika HR, ale firma jest gotowa na zatrudnienie kogoś, kto był doświadczonym Specjalistą HR i chciałby awansować.

Dodatkowe informacje: Bartosz Nestorowicz (tel. 603 179 463)

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Magazynier – Operator Wózka Widłowego
Zobacz kolejny
Szef Produkcji