Kierownik Biura Zarządu

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Gliwice

Nasz Klient to uznana firma na Śląsku. Stanowisko Kierownika Biura Zarządu jest nowe w strukturze i do tej pory nikt nie pełnił tej funkcji, więc osoba zatrudniona będzie miała możliwość kreowania zakresu obowiązków i sposobu ich realizacji.

Główne zadania:
  • zapewnić łączność między Zarządem spółki, którego członkowie często wyjeżdżają, a resztą organizacji,
  • zapewnić Zarządowi wsparcie:,
    • operacyjne,
    • asystenckie,
    • w procesach budżetowania projektów (spinanie danych);
  • zapewnić komunikację z Właścicielem.
Wymagania:
  • poszukujemy osoby szybko nawiązującej kontakt,
  • potrafiącej pracować pod presją czasu,
  • perswazyjnej,
  • potrafiącej pracować w biegu i improwizować,
  • zaangażowanej,
  • analitycznej,
  • mówiącej po angielsku,
  • mającej opanowany Excel,
  • z prawem jazdy,
  • dyspozycyjnej.
Nasz Klient oferuje:
  • jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, ciągłą zmienność i różnorodność tematów, a jednocześnie elastycznie podchodzisz do czasu pracy, to ta posada jest dla Ciebie;
  • kwestia warunków wynagrodzenia będzie negocjowana indywidualnie.

Masz pytania odnoście tej oferty pracy? Ten projekt prowadzi Bartosz, z którym możesz skontaktować się bezpośrednio pod nr (+48) 32-775 57 12 (wprowadź od razu nr wewnętrzny 9).

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Inżynier Sprzedaży
Zobacz kolejny
Technolog – Inżynier Procesu