Inżynier Jakości

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Naszym klientem (docelowym pracodawcą kandydata) jest jedna z firm produkujących komponenty dla wiodących marek z branży motoryzacyjnej.

Zadania:

  • minimalizowanie ilości braków na liniach produkcyjnych i finalnie u klienta,
  • stosowanie prewencyjnych metod zapobiegania występowaniu braków i niezgodności jakościowych,
  • prowadzenie postępowań reklamacyjnych, tworzenie raportów 8D,
  • współpraca z klientami zagranicznymi,
  • zatwierdzanie produktu u klienta w oparciu o dokumentacje PPAP i standardy ISO,
  • przeprowadzanie audytów 6s.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej (dział jakości),
  • umiejętność zaplanowania i przeprowadzenia statystycznej kontroli procesu,
  • znajomość narzędzi: FMEA, plan kontroli, 8D, Ishikawa, PPAP,
  • praktyczna znajomość narzędzi statystycznych typu SPC,
  • mile widziana znajomość norm ISO/IATF/VDA ,
  • dobra znajomość programu Excel,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kartę Multisport,
  • dopłatę do wypoczynku,
  • elastyczne godziny pracy,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną.
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Programista Robotyk
Zobacz kolejny