Informatyk – Administrator Systemów ICT

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Naszym klientem (docelowym Pracodawcą kandydata) jest firma produkcyjna z Bielska-Białej.

Zadania:

  • prowadzenie zadań lokalnego Administratora Systemów ICT, rola pierwszego kontaktu dla systemu SAP oraz systemu wsparcia HelpDesk (podłączenia sieciowe, narzędzia, itp.),
  • wsparcie ICT dla zakładu (projekty ICT, operacje, problemy, incydenty),
  • współpraca z kierownictwem zakładu w celu identyfikacji zakresu wsparcia ICT w obszarze sprzętu i oprogramowania, inwestycji oraz kosztów,
  • udział w projektach ICT: prowadzenie, koordynowanie i współpracę z regionalnymi i centralnymi strukturami ICT w celu osiągnięcia celów i priorytetów biznesowych,
  • wsparcie dla oprogramowania oraz monitoring wydajności sprzętu i optymalizacja,
  • inwentaryzacja środków ICT oraz zarządzanie licencjami,
  • nadzorowanie rozwiązań standard/nie-standard w zakresie sprzętu i oprogramowania w celu uniknięcia ryzyka.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – oczekiwane informatyczne,
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemów zintegrowanych typu ERP,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego najbliższej rodziny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kursy językowe,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Buyer
Zobacz kolejny
Konstruktor Maszyn/Inżynier Projektu