Główny Programista

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Naszym Klientem jest inżynierska firma, oferująca dla krajowych i międzynarodowych klientów nowoczesne rozwiązania, wspomagające pracę biur konstrukcyjnych, automatycznych linii produkcyjnych, prototypowni, pomiarów i kontroli bezdotykowej. Poszukiwany specjalista będzie nadzorował i prowadził proces tworzenia interesujących aplikacji (algorytmów przetwarzania modeli 3D, udział w projektach typu Internet rzeczy – aplikacji mobilnych i webowych).

Zadania:

  • merytoryczne wspieranie programistów w zakresie organizacji pracy w procesie tworzenia oprogramowania i zwinnych metod zarządzania projektem,
  • projektowanie modułów i aplikacji (definicja architektury, tworzenie dokumentacji),
  • projektowanie i implementacja graficznych interfejsów użytkownika,
  • kodowanie aplikacji w językach C#/C++,
  • kontrola jakości kodu i kierowanie jego testowaniem,
  • odpowiedzialność za wdrożenie przemysłowych standardów w zakresie testowania oprogramowania i zarządzania projektami.

Wymagania:

  • wykształcenie inżynierskie lub magisterskie: informatyka, elektronika lub pokrewne,
  • minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu,
  • dobra znajomość języków C++/C# i środowiska programistycznego Microsoft Visual Studio oraz metod tworzenia interfejsów graficznych w środowisku WPF,
  • znajomość dobrych praktyk inżynierii oprogramowania i zarządzania procesem tworzenia oprogramowania (projektowanie architektury i algorytmów, sporządzanie dokumentacji, testowanie, zarządzanie wersjami i ciągła integracja),
  • dobra znajomość zwinnych metod zarządzania projektami software’owymi i doświadczenie w ich stosowaniu,
  • umiejętność tworzenia sterowników dla urządzeń zewnętrznych,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziane doświadczenie w aplikacjach z dziedziny grafiki 3D, znajomość środowiska Linux.

Klient oferuje:

  • uczestnictwo w interesujących projektach rozwojowych,
  • współpraca w szybko rozwijającej się ekipie projektowej,
  • poznanie i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi projektowych wspierających tworzenie oprogramowania,
  • podnoszenie kwalifikacji, pogłębianie doświadczenia zawodowego i czynnej znajomości języka angielskiego,
  • pakiet bonusów.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Kierownik Sekcji Technologicznej
Zobacz kolejny
Koordynator ds. Software (PLC, SCADA)