Automatyk Utrzymania Ruchu (sterowniki PLC)

oferty pracy horyzont

Współpracujemy z firmą, która jest częścią międzynarodowej struktury o prawie 100-letniej historii. Zakład w Dąbrowie należy do najnowocześniejszych tego typu fabryk w Polsce i na świecie. W ciągu ostatnich lat dzięki produkcji pożądanych na rynku komponentów motoryzacyjnych, zastosowanym technologiom i dynamicznej ekspansji, stał się ekspertem i liderem w swojej dziedzinie. Zapewnia jedne z najlepszych na ternie Śląska warunków pracy. Dla tej właśnie firmy poszukujemy osób na stanowisko Automatyka – u kandydatów kluczowym atutem będzie wiedza i doświadczenie zawodowe w zakresie automatyki.

Zadania:
  • utrzymanie ruchu linii od strony automatyki,
  • działania prewencyjne, remontowe, usuwanie awarii,
  • uruchamianie nowych i optymalizowanie istniejących układów automatyki,
  • modyfikacja w oprogramowaniu sterowników PLC,
  • kontrola elementów bezpieczeństwa,
  • prowadzenie dokumentacji i uzupełnianie raportów dla potrzeb wewnętrznych i firm podwykonawczych.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w automatyce przemysłowej,
  • umiejętność diagnozowania maszyn, analizy i pisania programów sterowników,
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn,
  • umiejętnością czytania schematów elektrycznych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia z G1, G2 lub G3, znajomość Visual Studio, systemów wizyjnych lub robotów przemysłowych.
Nasz Klient oferuje:
  • pracę w firmie dającej stabilne zatrudnienie i dobre wynagrodzenie (planowane są budowy nowy linii),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne i dynamiczne środowisko pracy,
  • zróżnicowane możliwości rozwoju kompetencji – ścieżkę rozpoczyna się jako Automatyk UR, następnie można awansować na Mł. Specjalistę Automatyki i wyżej, lub pójść w innym wybranym kierunku,
  • nowy park maszynowy,
  • stałe godziny pracy,
  • szeroki pakiet dodatkowych benefitów (regularne premie, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, dofinansowanie do stołówki i inne).

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Inżynier Walidacji
Zobacz kolejny
Przedstawiciel Handlowy HoReCa