Automatyk Programista PLC

oferty pracy horyzont

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Mamy bardzo ciekawe propozycje zawodowe dla automatyków. Współpracujemy z firmami na terenie Śląska, pod kątem przeprowadzania wstępnych etapów rekrutacji z zachowaniem zasady równości wszystkich kandydatów. Rozmawiamy z kandydatami na temat ich aktualnej sytuacji zawodowej
i zmianach, które byłby z ich perspektywy mile widziane. Ogłoszenia są ogólne, ponieważ możliwości jest wiele, a firmy i oferty przedstawiamy indywidualnie w dalszych etapach rekrutacji. Podczas rozmowy przedstawiamy już natomiast szczegółowe informacje. Jeśli przed przesłaniem CV, chciałbyś jednak najpierw z nami porozmawiać, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Podajemy przykład bieżącej rekrutacji z zakresu automatyki przemysłowej do firmy, której odbiorcami są głównie zagraniczne przedsiębiorstwa:

Zadania:

  • programowanie sterowników PLC,
  • programowanie systemów HMI,
  • testowanie i implementowanie oprogramowania,
  • udział w etapach instalacji, uruchamiania i rozruchu systemów automatyki u kontrahentów,
  • praca w oparciu o standardy międzynarodowych koncernów (w tym przemysłu motoryzacyjnego).

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (automatyka, robotyka, elektronika, mechatronika),
  • praktyczna znajomość programowania sterowników PLC,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • gotowość do podróży służbowych (można przyjąć proporcje roczne ok. 50/50 – firma stara się żeby wyjazdów było jak najmniej, mogą one stanowić w zależności od projektu czy miesiąca
  • 30 – 60 % czasu pracy, ale nie więcej),
  • zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność,
  • mile widziana znajomość podzespołów elektrycznych i UR w firmie produkcyjnej.

Firma oferuje:

  • szkolenia i poszerzanie kompetencji zawodowych (know-how firmy, szkolenia zewnętrzne),
  • wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia i umiejętności,
  • pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu na rynku automatyki przemysłowej,
  • udział w ambitnych, międzynarodowych projektach,
  • pracę w oparciu o nowe technologie,
  • szeroki zakres benefitów,
  • przyjazną atmosferą, partnerskie relacje oparte na szacunku i zaufaniu,
  • możliwość podróżowania i uczenia się od profesjonalistów.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Aby aplikować na ofertę pracy należy kliknąć poniższy przycisk:

Zobacz poprzedni
Inżynier Jakości
Zobacz kolejny